wyszukiwarka zaawansowana
Wielkie Otwarcie salonu VERO Katowice

 

NAJWIĘKSZY w Polsce salon firmowy mebli Vero już OTWARTY!

KATOWICE, ul. Roździeńskiego 201

 

W nowo otwartym salonie o powierzchni niemal 700 m² zlokalizowanym przy ul. Roździeńskiego 201 w Katowicach marka Vero prezentuje modele ze swojej najnowszej kolekcji mebli wypoczynkowych, ale także sprawdzone wzory i bestsellery. To największy – jak dotąd – salon firmowy Vero, ale marka dostępna jest w całej Polsce (w ponad 100 salonach), a także w blisko 50 krajach całego świata.

 

Marka Vero obecna na rynku od ponad 20 lat – rozwija się, zmienia, doskonali. Nowy salon to jednocześnie początek nowej odsłony marki, łączącej prawdziwy włoski design z solidnym lokalnym rzemiosłem. Twarzą marki – i jednocześnie kampanii anonsującej otwarcie nowego salonu w Katowicach – jest włoska projektantka mebli wypoczynkowych Concetta Lauriero.

 

 

„Projektuję meble jako obiekty dekoracyjne – tutaj komfort jest pięknem”.

Concetta Lauriero
włoska projektantka mebli Vero

 

Marka Vero współpracuje z Concettą od wielu lat – jest ona stałym członkiem zespołu projektowego Vero. Zna więc markę i firmę doskonale. Sam proces produkcji mebli Vero przebiega w Polsce, w polskiej fabryce o wieloletniej historii i z udziałem polskich pracowników, biegłych w swoim fachu. Stąd też nowe hasło marki: MAESTRIA di SOFÀ – bo aby uzyskać harmonię i równowagę formy i funkcji, urody i wygody – zjednej strony niezbędny jest artyzm, a z drugiej konieczna biegłość rzemiosła.

 

„Moje projekty oddaję tylko w dobre ręce”.

Concetta Lauriero
włoska projektantka mebli Vero

 

 

Marka Vero dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań Klientów. Vero to meble na zamówienie – tu Klient decyduje o ich ostatecznym wyglądzie i formie. Naturalna, wysokogatunkowa skóra licowa o pięknej, wyraźnie widocznej fakturze – lub bogata gama tkanin w pełnej palecie barw. Meble Vero mają nowoczesną budowę modułową. Funkcjonalne kanapy dwu-, trzy- i wieloosobowe powstają tu przez odpowiednie zestawienie modułów – w zależności od potrzeb i rozkładu wnętrza czy też gustów i upodobań jego mieszkańców.

 

„To, co w moich projektach jest najważniejsze – Twój zachwyt i Twoje uznanie”

Concetta Lauriero
włoska projektantka mebli Vero

 

 

 

 

Salon firmowy Vero
Katowice,ul. Roździeńskiego 201
katowice@vero.pl
tel. 32 353 26 87

Zadzwoń!
do góry
{nocache:c2cacc7eaa734526ab72fb7358bdd147#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium