wyszukiwarka zaawansowana
Kategorie
O blogu
Wnętrzarskie inspiracje, sprytne rozwiązania, nowe trendy oraz porady – to wszystko i nieco więcej na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.
Rozwiń »

Świadomy Konsument, świadomy Twórca. Światowy Designer

0

Zarówno projektant jak i świadomy konsument by pozostać na bieżąco z światowymi jak i krajowymi trendami (zachowując na uwadze, że jedno ma wpływ na drugie) powinien uczestniczyć w wydarzeniach stricte powiązanych z designem.

Poszerzaj horyzonty

Jednym z takich przykładów niech będzie cykliczna impreza Poland Design Festival oraz Targi Warsaw Home podczas których swoje concepty jak i rezalizacje wyeksponują jak co roku najwięksi.

Wizytujących festiwal czeka kilka szczególnych atrakcji – takich jak prelekcje, panele dyskusyjne.

Tego rodzaju imprezy emanują szczególną energią. Poznasz branżę od kuchni.
To wyjątkowa okazja - nie tylko do zwiększenia swojej świadomości ale również do...kształtowania wspólnej estetyki.
Biorąc czynny udział w festiwalach promujących design równocześnie wnosisz swój wkład w jego kształtowanie, nie ograniczając się do roli konsumenta.
Jeśli stawiasz pierwsze kroki w kierunku własnej marki lub nie wiesz jaką drogę obrać a pewny jesteś - że pasji Ci nie brak.. spotkaj się i porozmawiaj!


Zainspiruj się

Jeśli szukasz dobrego nastroju, pozytywnej energii – inspiracji a przede wszystkim solidnego designu opartego o najnowocześniejsze rozwiązania ale i takie, które wtrącają powiew świeżości w klasykę – nie może Cię tam zabraknąć.

Zadbaj o stosowny bilet, bo możesz się przeliczyć w razie zwlekania
– imprezy o których mowa cieszą się ogromnym zainteresowaniem, nie tylko krajowym.

Jeśli myślisz o czymś dla siebie, swojego biura ..albo po prostu marzysz o spotkaniu się z ludźmi, którzy współdzielą Twoje pasje do designu i konsekwentnie przekuli je w marki…
nie może Cię tu zabraknąć..Rezerwuj swój czas na 3-6 października obecnego roku! Targów Warsaw Home możesz spodziewać się w Ptak Warsaw Expo.

Zainteresował Cię temat światowych designerów? Dowiedz się więcej o designerskich meblach do Twojego domu!

Komentarze do wpisu (0)

Zadzwoń!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium