wyszukiwarka zaawansowana
Kategorie
O blogu
Wnętrzarskie inspiracje, sprytne rozwiązania, nowe trendy oraz porady – to wszystko i nieco więcej na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.
Rozwiń »

Postanowienia noworoczne. Harmonia w Nowym Roku!

0

Żegnając każdy - coraz kolejny rok tworzymy listę. A na niej? Obietnice, które składamy przed samą/ samym sobą. Atmosfera ostatnich dni roku sprawia, że postanawiamy coraz chętniej i ambitniej. O czym marzymy? Jakich zmian pragniemy? O tym w dzisiejszym wpisie!

 

 

Ono przede wszystkim. Spoglądamy w lustro i zastanawiamy się w jaki sposób zmienić się na lepsze. Myślimy o diecie, aktywności fizycznej – chcemy zrzucić z siebię zbętny balast ale i porzucić nałogi. Najczęstsze postanowienia? - Rzucę palenie, zadbam o ruch!

Inny aspekt zdrowia – komu bowiem nie brakuje kilku chwil wytchnienia? Żegnając stary rok myślimy o czasie, który zdecydujemy się zagospodarować aby oddać się wypoczynkowi. Myślimy o sposobach na najwłaściwsze chwytanie chwil; pomysły w tej sytuacji rodzą się same – wkraczamy więcej w kolejny rok radosnym krokiem.

  1. Podróże.

Tak! To w tym roku uda Ci się udać w wymarzoną podróż. Przygoda nie może czekać dłużej. Czy będzie to podróż w jakieś egzotyczne miejsce? A może to raczej podróż w głąb siebie!

  1. Rodzinnie!

Czas postanowić – zacieśnimy więzy, spędzimy więcej czasu razem! To może ten rok przyniesie nam okazji do jednych z najpiękniejszych wspomnień na lata!

  1. Dom!

Najbliższy rok jest najwłaściwszy – zróbmy to! Nie lepszej chwili na małe i duże rearanżacje wnętrz. A może by tak remont? Czas zaszaleć!

  1. Zawodowo!

Uwielbiasz rozwijać się? Zarówno w pracy jak i życiu prywatnym uwielbiasz sięgać po rzeczy nowe, wyzwania? Nowe hobby, pasje lub kwalifikacje – czy to nie one znajdują miejsce na liście noworocznych postanowień? Nauczysz się malować, może poznasz nowe języki?

  1. Droga do szczęścia.

Nie ma uniwersalnej metody ani drogi – ci z nas, którzy jeszcze nie są pewni kierunku – postanawiają go odnaleźć...ci którzy znają drogę i się jej uczą – może w tym roku wypłyną na szerokie wody?

 Freesia

To jednak tylko kilka z najpopularniejszych postanowień noworocznych – a właściwe kilka przykładów najchętniej wybieranych. Jak to jednak z nimi bywa? Czasem łatwiej powiedzieć niż zrobić. Któż bowiem nie chciałby zadbać o wszystkie aspekty zdrowie; kto nie pragnie z każdym rokiem się doskonalić, rozwijać a wreszcie kto nie chciałby jak najlepiej wykorzystać czas z najbliższymi.

            Pomysły są najpiękniejsze – jednak ile z postanowień, obietnic, które składamy sobie sami udaje nam się wcielić w życie? Może tego roku pora postawić na te prostsze – zacząć od jednego (czasem najtrudniejszego kroku!) postanowienia, któremu się poświęcimy całą swoją energią, którą otrzymujemy wraz z nadejściem Nowego Roku!

            Najpewniej i Ty masz wspaniałe pomysły, a Twoje postanowienia są bardzo ambitne.

            Myślisz o zdrowiu, zdrowym wypoczynku i chwilach z bliskimi? Szukasz szczęścia? Pomóż sobie w spełnianiu postanowień noworocznych – marka Vero ma doświadczenie w spełnianiu marzenia jakim jest maksymalny komfort – u boku najbliższych. Pozwól aby nasze meble zapewniły Wam wygodę podczas najpiękniejszych rodzinnych spotkań ale i podczas chwil wytchnienia między wyzwaniami jakie szykuje na Ciebie Nowy Rok. Postaw na mebel, który swoim komfortem, jakością przeniesie Cię w rejony najwyższego komfortu.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Zadzwoń!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium