wyszukiwarka zaawansowana
Kategorie
O blogu
Wnętrzarskie inspiracje, sprytne rozwiązania, nowe trendy oraz porady – to wszystko i nieco więcej na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.
Rozwiń »

Meble z temperamentem

0

Włoski charakter i temperament – znaczy jaki? Najpewniej taki, który pozwala czerpać z życia pełnię. O tym ale i o designie który, zawiera w sobie to co daje najwięcej radości; takim który ma charakter – każda sofa, fotel i narożnik mają swój własny temperament, który wprowadzasz do siebie zapraszając do siebie jeden z wyjątkowych projektów Vero!

Zacznijmy więc!

Rozkochani w życiu, emocjonalni

Chodzi naturalnie o otwartość na drugiego człowieka – wydaje się, że Włosi i Włoszki potrafią rozmawiać o emocjach – są one nieodłącznie w życiu, to one utrwalają to co ważne i wiążą; dlaczego je więc chować w głąb siebie? Wydaje się, że rodacy są sobie bliżsi i lepiej się rozumieją. Wystarczy spojrzeć na kawiarnie przepełnione dyskutującymi przyjaciółmi ale i nieznajomymi o każdej porze nawet w najdrobniejszej mieścinie Włoch! Czyż to nie piękne?

 

W kreatywności siła!

Pełni pomysłów na wszystko – odkąd pamięć sięga! Piękno i funkcjonalność, kiedy każdy detal odpowiada za pełnię użytkowości.

Włochy szczycą się odkryciami we wszystkich dziedzinach – chwytają każdy najdrobniejszy pomysł, który rozwijają. Leonardo da Vinci jest najlepszym przykładem; artysta i projektant, którego imię znane jest wszędzie po dziś dzień a którego projekty po wielu wiekach badane – okazują się być nie tylko skuteczne; niektóre z nich budzą podziw dziś ze względu na samą ideę!

 

Miłość – o uczuciach raz jeszcze!

Cóż – o tym zagadnieniu wiele mówić nie trzeba; mowa naturalnie o najczystszym uczuciu – miłości rodzinnej ale i tej miłości zmysłowej,  między parą zakochanych; mowa o żywiołach.

 

Zdrowie i wygląd!

Wygląd jest ważny – ale ma mieć filary w zdrowiu; tego uczy filozofia Włoch. Co ciekawe według danych statystycznych – to właśnie Włochy na tle Europy najczęściej odwiedzają lekarza dbając o potrzebę regularnych badań. Jaki morał? Chcesz być piękna/piękny? Dbaj o zdrowie – uprawiaj sport, wybierz się na badania od czasu do czasu – nie tylko gdy coś boli! To proste – piękno również ma swoje solidne podstawy – w tym wypadku jest nim zdrowie.

 

Filozofia życia rodzinnego

Rodzina jest najważniejsza – prawda i mądrość włoska z którą nie sposób się nie zgodzić. Znajomi, przyjaciele bliscy sercu – ale to rodzina najbliżej; każda chwilka z najbliższymi zapewnia ponadto równowagę – to nie tylko przyjemność ale i myśl o przyszłości. Spotkanie rodzinne – każda niedziela to doskonała okazja do spędzenia dnia razem z całą rodziną. Czas wtedy zwalnia – każdy czerpie z tych chwil więcej dzięki magii rodzinnej więzi. Codzienność z rodziną nie jest jednak skrajnie różna – Włosi i Włoszki zawsze znajdą czas dla swojej rodziny – czerpią z niej maksimum.

 

Żarty, śpiewy

Nie wszystko musi być zawsze na serio – na serio jednak jest zawsze radość, radocha którą Włosi i Włoszki uwielbiają się dzielić i w której się uwielbiają jednać podczas śpiewów – wszędzie, których pełno na ulicach. Nie sposób przejść obojętnie – ktoś zacznie śpiewać; spiewają po chwili wszyscy! Ktoś zacznie żartować – po chwili całej ulicy udziela się radość i nastrój do śpiewania, żartowania! To proste – nie wszystko musi być zawsze na serio J

 

 

Klucz do długowieczności

Może to śródziemnomorska dieta; może umiejętność cieszenia się, radości z życia i czerpania z niego maksimum pozytywnej energii – radość która pozwala przezwyciężać stres i troski. Prawda jest taka, że Włosi i Włoszki statystycznie żyją znacznie dłużej – cieszą się doskonałą kondycją!

 

Vero inspiruje się nie tylko tym co najlepsze i tradycyjne, nie inspiruje się designem włoskim ale i życiem prowadzonym przez Włochy.

Jak to działa?

 

To proste – nasze meble mają temperament! Czerpią i pozwalają czerpać z życia maksimum, karmią zmysły ale co najważniejsze – inspirują!

 

Meble Vero dają moc – pozwalają zawiązywać i utrwalać więzy rodzinne; zapewniają pełnię komfortu – możecie teraz w pełni wygody rozmawiać o tym co ważne przez długie godziny bez potrzeby odrywania się od każdego niuansu tego co do przekazania najważniejsze! Tak – w kreatywności tkwi siła. Przedstawiamy tylko sprytne i kreatywne rozwiązania, które wdrażamy w projektach naszych mebli – tak aby każda chwila trwała; inspirujemy i karmimy zmysły dzięki najwyższej klasy wykończeniu ale i opcjom personalizacji, dzięki którym poczujesz pełnię odmiany. Co jednak najważniejsze? Jak zawsze – zdrowie! Liczy się pełnia komfortu, zdrowego komfortu i regeneracji; funkcja spania nie tylko zapewni Ci dodatkową opcję wypoczynku ale przygotuje Cię na każdą codzienność; Twoi goście docenią bezkompromisową wygodę! Sprawdź w naszej ofercie – czeka na Ciebię pełnia życia z meblami pięknymi, zmieniającymi życie na lepsze!

 

 

Komentarze do wpisu (0)

Zadzwoń!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium