vero.pl
wyszukiwarka zaawansowana
O blogu
Wnętrzarskie inspiracje, sprytne rozwiązania, nowe trendy oraz porady – to wszystko i nieco więcej na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.
Rozwiń »

Meble włoskie – nowoczesne meble do salonu

0

Włoski charakter i temperament – znaczy jaki? Najpewniej taki, który pozwala czerpać z życia pełnię. O tym, ale i o designie który, zawiera w sobie to, co daje najwięcej radości; takim, który ma charakter – każda sofa, fotel i narożnik mają swój własny temperament, który wprowadzasz do siebie zapraszając do siebie jeden z wyjątkowych projektów Vero! Zacznijmy więc!

Jacy są włosi? Włoski temperament

Chodzi naturalnie o otwartość na drugiego człowieka – wydaje się, że Włosi i Włoszki potrafią rozmawiać o emocjach – są one nieodłącznie w życiu, to one utrwalają to, co ważne i wiążą; dlaczego je więc chować w głąb siebie? Wydaje się, że rodacy są sobie bliżsi i lepiej się rozumieją. Wystarczy spojrzeć na kawiarnie przepełnione dyskutującymi przyjaciółmi, ale i nieznajomymi o każdej porze nawet w najdrobniejszej mieścinie Włoch! Czyż to nie piękne?

 

W kreatywności siła!

Pełni pomysłów na wszystko – odkąd pamięć sięga! Piękno i funkcjonalność, kiedy każdy detal odpowiada za pełnię użytkowości. Włochy szczycą się odkryciami we wszystkich dziedzinach – chwytają każdy najdrobniejszy pomysł, który rozwijają. Leonardo da Vinci jest najlepszym przykładem; artysta i projektant, którego imię znane jest wszędzie po dziś dzień a którego projekty po wielu wiekach badane – okazują się nie tylko skuteczne; niektóre z nich budzą podziw dziś ze względu na samą ideę!

Miłość – o uczuciach raz jeszcze!

Cóż – o tym zagadnieniu wiele mówić nie trzeba; mowa naturalnie o najczystszym uczuciu – miłości rodzinnej, ale i tej miłości zmysłowej,  między parą zakochanych; mowa o żywiołach. 

Zdrowie i wygląd!

Wygląd jest ważny – ale ma mieć filary w zdrowiu; tego uczy filozofia Włoch. Co ciekawe według danych statystycznych – to właśnie Włochy na tle Europy najczęściej odwiedzają lekarza, dbając o potrzebę regularnych badań. Jaki morał? Chcesz być piękna/piękny? Dbaj o zdrowie – uprawiaj sport, wybierz się na badania od czasu do czasu – nie tylko, gdy coś boli! To proste – piękno również ma swoje solidne podstawy – w tym wypadku jest nim zdrowie. 

Żarty, śpiewy

Nie wszystko musi być zawsze na serio – na serio jednak jest zawsze radość, radocha, którą Włosi i Włoszki uwielbiają się dzielić i w której się uwielbiają jednać podczas śpiewów – wszędzie, których pełno na ulicach. Nie sposób przejść obojętnie – ktoś zacznie śpiewać; śpiewają po chwili wszyscy! Ktoś zacznie żartować – po chwili całej ulicy udziela się radość i nastrój do śpiewania, żartowania! To proste – nie wszystko musi być zawsze na serio.

Rodzinne meble do salonu – filozofia życia rodzinnego

Rodzina jest najważniejsza – prawda i mądrość włoska, z którą nie sposób się nie zgodzić. Znajomi, przyjaciele bliscy sercu – ale to rodzina najbliżej; każda chwilka z najbliższymi zapewnia ponadto równowagę – to nie tylko przyjemność, ale i myśl o przyszłości. Spotkanie rodzinne – każda niedziela to doskonała okazja do spędzenia dnia razem z całą rodziną. Czas wtedy zwalnia – każdy czerpie z tych chwil więcej dzięki magii rodzinnej więzi. Codzienność z rodziną nie jest jednak skrajnie różna – Włosi i Włoszki zawsze znajdą czas dla swojej rodziny – czerpią z niej maksimum. 

[product category_id="43" limit="3" onlyAvailable="true"]

Ekskluzywne meble włoskie – meble na lata

Może to śródziemnomorska dieta; może umiejętność cieszenia się, radości z życia i czerpania z niego maksimum pozytywnej energii – radość, która pozwala przezwyciężać stres i troski. Prawda jest taka, że Włosi i Włoszki statystycznie żyją znacznie dłużej – cieszą się doskonałą kondycją! Vero inspiruje się nie tylko tym, co najlepsze i tradycyjne, nie inspiruje się designem włoskim, ale i życiem prowadzonym przez Włochy. Nasze meble mają temperament! Czerpią i pozwalają czerpać z życia maksimum, karmią zmysły, ale co najważniejsze – inspirują! Meble Vero dają moc – pozwalają zawiązywać i utrwalać więzy rodzinne; zapewniają pełnię komfortu – możecie teraz w pełni wygody rozmawiać o tym, co ważne przez długie godziny bez potrzeby odrywania się od każdego niuansu tego, co do przekazania najważniejsze! Tak – w kreatywności tkwi siła. Przedstawiamy tylko sprytne i kreatywne rozwiązania, które wdrażamy w projektach naszych mebli – tak, aby każda chwila trwała; inspirujemy i karmimy zmysły dzięki najwyższej klasy wykończeniu, ale i opcjom personalizacji, dzięki którym poczujesz pełnię odmiany. Co jednak najważniejsze? Jak zawsze – zdrowie! Liczy się pełnia komfortu, zdrowego komfortu i regeneracji; funkcja spania nie tylko zapewni Ci dodatkową opcję wypoczynku, ale przygotuje Cię na każdą codzienność; Twoi goście docenią bezkompromisową wygodę! Sprawdź w naszej ofercie – czeka na Ciebie pełnia życia z meblami pięknymi, zmieniającymi życie na lepsze!

[product category_id="46" limit="3" onlyAvailable="true"]

Więcej o włoskich meblach przeczytasz tutaj:

Jak umeblować pokój dla gości? Pokój dla gości aranżacje

Narożnik z funkcją spania – narożnik rozkładany jak łóżko

Fotele do salonu – najlepsze meble wypoczynkowe

Komentarze do wpisu (0)

Zadzwoń!
do góry
{nocache:fd894511c9411b4643bf60ab631b10e5#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium