vero.pl
wyszukiwarka zaawansowana
Nowy salon Vero

Z przyjemnością zapraszamy do nowo otwartego, największego w Polsce salonu firmowego Vero, zlokalizowanego przy ul. Roździeńskiego 201 w Katowicach. Na powierzchni niemal 700 m² marka Vero prezentuje modele ze swojej najnowszej kolekcji mebli wypoczynkowych, ale także sprawdzone wzory i bestsellery. To największy – jak dotąd – salon firmowy Vero, ale marka dostępna jest w całej Polsce (w ponad 100 salonach), a także w blisko 50 krajach całego świata.


Nowy salon to jednocześnie początek nowej odsłony marki, łączącej prawdziwy włoski design z solidnym lokalnym rzemiosłem. Twarzą marki – i jednocześnie kampanii anonsującej otwarcie nowego salonu w Katowicach – jest włoska projektantka mebli wypoczynkowych Concetta Lauriero.


Projektuję meble jako obiekty dekoracyjne – tutaj komfort jest pięknem”.


Concetta Lauriero
włoska projektantka mebli Vero


Przestronne wnętrza salonu mieszczą bogatą ekspozycję mebli wypoczynkowych, sof z funkcją spania, foteli relaksacyjnych, narożników – rozbudowanych i rozłożystych, ale także mniejszych – z szezlongiem umożliwiającym wypoczynek w pozycji półleżącej. Miłośnicy estetyki bardziej klasycznej znajdą tu także meble dla siebie – zaprojektowane ze znajomością ponadczasowych wzorów, a jednak kryjące w sobie rozwiązania nowoczesne i funkcjonalne.


W salonie znajduje się też strefa sypialni, gdzie prezentowana jest kolekcja łóżek Vero – o różnych wezgłowiach, wysokości oskrzyni, szerokości materaca, z wygodnym pojemnikiem na pościel, tapicerowanych skórą bądź tkaniną.


 To tu prawdziwy włoski design łączy się solidnym lokalnym rzemiosłem.

 Zapraszamy do odwiedzenia naszego nowego salonu w Katowicach:

Salon firmowy Vero
Katowice,ul. Roździeńskiego 201
katowice@vero.pl
tel. 32 353 26 87

 

 

 

Zadzwoń!
do góry
{nocache:fd894511c9411b4643bf60ab631b10e5#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium