vero.pl
wyszukiwarka zaawansowana
Formy płatności

Dla Państwa wygody w sklepie internetowym Vero można zapłacić na wiele sposobów. Niezależnie od Państwa preferencji nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat za wybraną formę płatności.

 1. Za pobraniem

  płatność gotówką kurierowi przy odbiorze przesyłki. Oznacza to, że płacą Państwo dopiero wtedy, gdy zakupiony produkt jest już fizycznie w Państwa rękach.

  Uwaga! Dla produktów oznaczonych statusem dostępności "na zamówienie" wymagana jest wcześniejsza wpłata zaliczki po potwierdzeniu zamówienia przez Biuro Obsługi Klienta i uzgodnieniu szczegółów dotyczących realizacji.

 2. Przedpłata

  tradycyjny przelew bankowy na nasz rachunek bankowy. W momencie otrzymania przelewu i skompletowania wszystkich zamówionych produktów będą one niezwłocznie wysłane na wskazany w zamówieniu adres. Dla usprawnienia tego procesu prosimy o wpisanie w tytuł przelewu numeru zamówienia.

 3. Płatność online

  przelewem elektronicznym lub kartą kredytową za pośrednictwem systemu płatności płatności PayU. Bezpieczeństwo transakcji gwarantują zarówno system autoryzacji kart płatniczych, jak i interfejsy poszczególnych banków. A dzięki systemowi PayU informację o Państwa płatności otrzymujemy niemal natychmiast. 

   

 

 
Zadzwoń!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium