vero.pl
wyszukiwarka zaawansowana
Concetta Lauriero - prace nad nową kolekcją!

Concetta Lauriero pracuje nad nową kolekcją!


Concetta Lauriero jest stałym członkiem zespołu projektowego Vero. Na co dzień pracuje w swoim studio w miejscowości Altamura (region Apulia na południu Włoch). Ale Concetta firmę i markę Vero zna doskonale – także dlatego, że czasem na miejscu uczestniczy w naszych roboczych spotkaniach. Czasem też pierwsze szkice kreśli już podczas wizyty w naszej firmie.

I właśnie niedawno mieliśmy okazję gościć ją w naszej siedzibie. Concetta już pracuje nad nową kolekcją, a przecież nie tak dawno do oferty Vero trafił zaprojektowany przez nią model Scilla. Jego siła to odpowiednio dobrane proporcje i wiele funkcji zapewniających niezwykły komfort (np. mechanizm obrotu siedziska o 90 stopni umożliwiający przekształcenie podłokietnika w podnóżek). To typowe dla Concetty idealne połączenie formy i funkcji, urody i wygody.
Choć to, co typowe dla Concetty, tak naprawdę jest wyjątkowe i niezwykłe. Z ciekawością oczekujemy na efekty jej prac. Czy to będą sofy, fotele, czy może narożniki? Wkrótce się przekonamy – prace nad nową kolekcją trwają!

Zadzwoń!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium