vero.pl
wyszukiwarka zaawansowana
Concetta Lauriero - włoska projektantka mebli Vero

 

 

Marka Vero obecna jest na rynku od prawie 20 lat. Rozwija się, zmienia, doskonali. Obserwuje trendy, poszukuje inspiracji, wprowadza innowacje. Jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych wnętrz – ich właścicieli i użytkowników.


To dlatego dziś z dumą możemy przedstawić nową odsłonę marki, łączącej prawdziwy włoski design z solidnym lokalnym rzemiosłem. Jej twarzą jest Concetta Lauriero – włoska projektantka mebli Vero. Marka Vero współpracuje z Concettą od wielu lat – jest ona stałym członkiem zespołu projektowego Vero. Zna więc markę i firmę doskonale.


Sam proces produkcji mebli Vero przebiega w Polsce, w polskiej fabryce o wieloletniej historii i z udziałem polskich pracowników, biegłych w swoim fachu. Stąd też nowe hasło marki: MAESTRIA di SOFÀ – bo aby uzyskać harmonię i równowagę formy i funkcji, urody i wygody – z jednej strony niezbędny jest artyzm, a z drugiej konieczna biegłość rzemiosła.

 

 

„Moje projekty oddaję tylko w dobre ręce”.

Concetta Lauriero
włoska projektantka mebli Vero

 

 

Marka Vero dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań Klientów. Vero to meble na zamówienie – tu Klient decyduje o ich ostatecznym wyglądzie i formie. Naturalna, wysokogatunkowa skóra licowa o pięknej, wyraźnie widocznej fakturze – lub bogata gama tkanin w pełnej palecie barw. Meble Vero mają nowoczesną budowę modułową. Funkcjonalne kanapy dwu-, trzy- i wielo-osobowe powstają tu przez odpowiednie zestawienie modułów – w zależności od potrzeb i rozkładu wnętrza czy też gustów i upodobań jego mieszkańców.

 

„Idea to przeczucie – w doborze form, materiałów osiąga maksimum ekspresji.”

Concetta Lauriero
włoska projektantka mebli Vero 

 

 

Zadzwoń!
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium