wyszukiwarka zaawansowana
Kategorie
O blogu
Wnętrzarskie inspiracje, sprytne rozwiązania, nowe trendy oraz porady – to wszystko i nieco więcej na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.
Rozwiń »
Witaj, przygodo! 0

Wszystko co Cię otacza ma swoją duszę – przedmioty o wyjątkowej tożsamości budujące Twoje otoczenie mają tę wyjątkową moc przenoszącą Cię nawet w najdalsze rejony. Podobnie jak w - kuchni z pomocą smaków możesz udać się w fascynującą przygodę; tak i w salonie – z pomocą wrażeń wizualnych, angażując wszystkie zmysły możesz wybrać się w podróż marzeń! Czy Twój salon budzi wyobraźnię – pozwala oddać się błogiemu relaksowi w miejscu o którym marzysz? Sprawdź!

 

czytaj całość
Święta w Twoim salonie 0

Rok za rokiem, grudzień za grudniem – czas płynie, wszystko się zmienia – może jednak nie tak wszystko?
Każdy kolejny rok przynosi nowe przeżycia, doświadczenia, które nas kształtują.
Najlepiej to widać podczas świąt – kiedy spotykają się bliscy, rodzina i przyjaciele.

 

 

czytaj całość
Hobbista 0

Co jeśli salon we władanie przejmuje hobbista, majsterkowicz, złota rączka – domowy rzemieślnik, któremu nie starczy komfortu w pracowni? Decyduje się zasiąść na komplecie wypoczynkowym i przystąpić do dzieła w warunkach absolutnie domowych – w salonie!

 

czytaj całość
Orkiestra wyższego komfortu 0

Słyszysz? One wszystkie tworzą wspólną całość – zupełnie niczym jeden organizm. Wszystkie partie się uzupełniają – niektóre z instrumentów takie jak skrzypce i flety potrafią wyjść naprzeciw; wszystkie jednak dążą do spójności!

czytaj całość
Zadzwoń!
do góry
{nocache:52942085b4a4896f0f8c9a3e5142b921#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium