wyszukiwarka zaawansowana
Kategorie
O blogu
Wnętrzarskie inspiracje, sprytne rozwiązania, nowe trendy oraz porady – to wszystko i nieco więcej na naszym blogu. Zapraszamy do lektury.
Rozwiń »
Orkiestra wyższego komfortu 0

Słyszysz? One wszystkie tworzą wspólną całość – zupełnie niczym jeden organizm. Wszystkie partie się uzupełniają – niektóre z instrumentów takie jak skrzypce i flety potrafią wyjść naprzeciw; wszystkie jednak dążą do spójności!

czytaj całość
Spojrzyj w przyszłość 0

Innowacje świata mebli

Rok płynie za rokiem – czy istnieje sposób na zajrzenie w przyszłość? Dziś w naszym blogu dowiesz się, że to nie tylko możliwe ale i osiągalne – udowodnimy to na przykładzie Twojej ulubionej marki!

czytaj całość
Aranżacja otwartego wnętrza - Kuchnia z salonem 0

Otwarta kuchnia z salonem to dosyć popularne rozwiązanie w nowoczesnych mieszkaniach.
W Twoim mieszkaniu panuje przestrzeń i światło? Nie rezygnuj z nich! Z dzisiejszego wpisu dowiesz się, że choć ścianka działowa to interesujące rozwiązanie – może okazać się, że mniej inwazyjne rozwiązania okażą się równie ciekawe.

czytaj całość
ABC Narożników 0

Co gdy chcesz „czegoś więcej”?

Narożnik - pod tym dosyć ogólnym pojęciem kryje mebel, który na ogół ustawiany jest w rogu wnętrza.
Duże i małe, 2 a nawet 3 w 1 – z dodatkowymi udogodnieniami jak funkcja spania. Niestety narożnik narożnikowi nie równy.

czytaj całość
Rewolucja meblowa 0

O drodze jaką podąża design decydują nie tylko gust i trendy. Dużą rolę odgrywa tutaj architektura, która ustanawia pole do rozwoju ale i ograniczenia dla świata designu meblowego. Mnogość sposobów aranżacji wnętrz przyprawia o zawrót głowy.

 

 

 

czytaj całość
Zadzwoń!
do góry
{nocache:c2cacc7eaa734526ab72fb7358bdd147#0}
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium