Kontakt

VERO Sp. z o.o.
ul. Piastowska 68
46-380 Dobrodzień
www.vero.pl
e-mail: vero@vero.pl

NIP: 576-14-49-532
REGON: 532230449
KRS: 0000078910
Sąd Rejonowy w Opolu, V Wydział Gospodarczy

Kapitał zakładowy zgromadzony i wypłacony w całości w wysokości 50000zł
 

Szanowni Państwo!
W siedzibie firmy nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. W sprawie zakupów prosimy o kontakt z naszymi dystrybutorami lub opiekunami regionów sprzedaży.

 

 


OPIEKUNOWIE SPRZEDAŻY - POLSKA:

Region POŁUDNIE
Leszek Swoboda
tel: +48 507 119 656
e-mail: lswoboda@vero.pl

Region WSCHÓD
Wiesław Siemiankowski
tel: +48 604 605 269
e-mail: wsiemiankowski@vero.pl

Region ZACHÓD
Rafał Wysocki
tel: +48 601 617 852
e-mail: rwysocki@vero.pl

Dyrektor Handlowy
Marta Wrzalik-Cieśla
e-mail: marta.wrzalik-ciesla@vero.com.pl

 

OPIEKUNOWIE SPRZEDAŻY- EKSPORT:

Informacja handlowa w
j.niemieckim, j.angielskim

Bartosz Baranowicz
tel: +48 795 128 018
e-mail: bartosz.baranowicz@vero.pl

Informacja handlowa w
j.rosyjskim, j.angielskim

Barbara Niedoba
tel: + 48 512 422 380
e-mail: basia.niedoba@vero.com.pl

Informacja handlowa w
j.angielskim, j.niemieckim

Adrian Miosga
tel: + 48 512 422 365
e-mail: adrian.miosga@vero.com.pl

 

 

 

 

Obsługa zamówień:
Justyna Kokot
tel: (034) 351 09 21
fax: (034) 351 09 20
e-mail: vero@vero.pl

Logistyka:
Damian Szper
tel: (034) 351 09 21
fax: (034) 351 09 20
e-mail: d.szper@vero.pl


Serwis:

Justyna Buczek
tel: (034) 351 09 21
fax: (034) 351 09 20
e-mail: justyna.buczek@vero.pl

  

Public Relations:
e-mail: publicrelations@vero.pl






Kierownik Biura Obsługi Klienta:
Ewa Gaudyn
tel.(034) 352 92 96
e-mail: ewa.gaudyn@vero.pl
 
 

 

 

Imię i nazwisko
*Adres e-mail:
Telefon
*Treść zapytania:
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
 

OK

* - pole obowiązkowe do wypełniania

Wyślij
mapa strony
|
poleć znajomemu
|
pobierz katalog
|
pobierz folder z łóżkami tapicerowanymi