Kontakt

VERO Sp. z o.o.
ul. Piastowska 68
46-380 Dobrodzień
www.vero.pl
e-mail: vero@vero.pl

NIP: 576-14-49-532
REGON: 532230449
KRS: 0000078910
Sąd Rejonowy w Opolu, V Wydział Gospodarczy

Kapitał zakładowy zgromadzony i wypłacony w całości w wysokości 50000zł
 

Szanowni Państwo!
W siedzibie firmy nie prowadzimy sprzedaży detalicznej. W sprawie zakupów prosimy o kontakt z naszymi dystrybutorami lub opiekunami regionów sprzedaży.

 

 


OPIEKUNOWIE SPRZEDAŻY:

 
Region POŁUDNIE
Leszek Swoboda
tel: 507 119 656
e-mail: lswoboda@vero.pl

 

 

Region WSCHÓD
Wiesław Siemiankowski
tel: 604 605 269
e-mail:
wsiemiankowski@vero.pl

 

Region ZACHÓD
Rafał Wysocki
tel: 601 617 852
e-mail: rwysocki@vero.pl

 

Eksport
Bartosz Baranowicz
tel: 795 128 018
e-mail: bartosz.baranowicz@vero.pl


 

Obsługa zamówień:
Justyna Kokot
tel: (034) 351 09 21
fax: (034) 351 09 20
e-mail: vero@vero.pl

Logistyka:
Damian Szper
tel: (034) 351 09 21
fax: (034) 351 09 20
e-mail: d.szper@vero.pl


Serwis:

Justyna Buczek
tel: (034) 351 09 21
fax: (034) 351 09 20
e-mail: justyna.buczek@vero.pl

  

Public Relations:
e-mail: publicrelations@vero.pl






 
 

 

 

Imię i nazwisko
*Adres e-mail:
Telefon
*Treść zapytania:
Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe
 

OK

* - pole obowiązkowe do wypełniania

Wyślij
mapa strony
|
poleć znajomemu
|
pobierz katalog
|
pobierz folder z łóżkami tapicerowanymi